loading

Hakkımızda

20

SENELİK
TECRÜBE

Burcu Davud

Chic Nail Spa and Beauty Lounge

_

CHIC NAIL in kurucusu Burcu Davud Türkiye ve Dubai luxury salonlarda edindiği tecrübelerine dayanarak, ülkemizde henüz az sayıda olan tırnak ve güzellik salonlarına yeni bir bakış, yurtdışındaki profesyonellik, kalite ve özeni getirmek adına yola çıkıp ve kısa süre içerisinde bunları gerçekleştirmiştir.

 

Bunların hepsi Chic Nail’in, doğru kişiler ve markalarla çalışıyor olması ve hiçbir zaman bitmeyen azimleriyle en iyi olma hedeflerine ulaşımlarını sağlıyor.

 

Chic Nail’de bizim için en önemli şeyler hijyen, profesyonel bir ekip, doğru ürünler, en kaliteli servis ve kendinizi evinizde gibi hissedeceğiniz sıcak ve adımız gibi CHIC bir ortamda sizlere hizmet vermek.

 

Ayrıca Chic Nail’de bir bayanın birçok güzellik ihtiyacını karşılayıp çıkabileceği bir çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Manikür-pedikürden, son zamanların trendleri protez tırnak ve kalıcı ojeler, çeşit çeşit nail artlar, bakışlarınıza anlam kazandıracak ipek kirpik -kalıcı makyaj; yaz aylarına daha pürüzsüz bir cilt ile girmeniz için cilt bakımları ve lazer epilasyon; bunların yani sıra el-ayak bakımlarından bütün stresinizi atacağınız çeşitli masaj seçeneklerimiz ile bir buçuk yıldır faaliyetteyiz.


BURCU Davud ve Chic Nail olarak her zaman yenilikçi ve olmayanı hedefleyen bir yapıya sahibiz… En iyiyi hedefleyen ve bu vizyoner yapımızla uzun yıllara dayanan eğitimim, bilgi birikimlerim ile sektörümüzde öncü olmak , Müşteri Odaklı doğru ve kaliteli bir hizmet vermek her zaman başlıca ilkemiz olacaktır.